***خریدی مطمئن در فروشگاه اینترنتی هنرکده فردوس*** اولین فروشگاه تخصصی سنگ و بدلیجات با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت هنرکده فردوس یعنی هنر تداعی زیبایی‌های بهشت در سنگ‌های درخشان

سنگ فیروزه (Turquoise)

سنگ فیروزه، سنگی است که از راه ترکیه وارد اروپا شده است و به همین علت کلمه فرانسوی Turquoise به معنای «ترکیه» را برای آن به کار می برند. همچنین هرنوع فیروزه مرغوب را فیروزه ایران (PersianTurqoise) می گویند.

سنگ فیروزه

مشخصات سنگ فیروزه:

فرمول شیمیایی: فسفات آلومینیوم، فسفات آبدار مس با فرمول CuAL6[(OH)2(PO4)4].4H2O رنگ: آبی آسمانی، آبی مایل به سبز سیستم تبلور: تری کلینیک ضریب شکست: 1/65- 1/61 سختی: 5 تا 6 نوع شکستگی: Conchoidal صدفی میزان شفافیت: شفاف وزن مخصوص: 2/60- 2/80 انحلال سنگ فیروزه: در HCL گروه کانی شناسی (شیمیایی): فسفات جلا: چرب رنگ خاکه: سفید. با جلای متمایل به سبز کانی های همراه: پریت، لیمونیت و کواتز انواع مرغوب سنگ فیروزه ایران از نظر رنگ، نقش و کیفیت: 1. فیروزه عجمی  2. فیروزه شجری  

مشخصات فیروزه مرغوب:

فیروزه مرغوب دارای رنگ آبی سیر، جلای چینی و سختی بالا می باشد. بیشتر بودن رنگ سیر، پریدگی رنگ و وجود ناخالصی، عواملی هستند که باعث کاهش کیفیت فیروزه می شوند. دستبند سنگ فیروزه

راه های افزایش عمر فیروزه:

1. مرحله بهسازی treatment شامل واکس زدن. 2. عدم شستشو با مواد شوینده و الکل. 3. عدم تماس با پوست چرب و مواد آرایشی. 4. در معرض نور و گرد و غبار قرار نگیرد. 5. تمیز کردن فیروزه هر چند یک بار تنها با یک پارچه نرم و تمیز و کمی مرطوب.     انگشتر سنگ فیروزه

خواص سنگ فیروزه:

1. ایجاد تعادل و تنظیم چاکرای چهارم، پنجم و ششم. 2. فیروزه یکی از اولین سنگ هایی است که به دلیل رنگش استخراج شده و رنگ آن بسته به میزان آهن در ترکیب، از آبی آسمانی تا سبز می باشد. 3. آرامش بخش و تسکین دهنده اعصاب است. 4. مناسب برای رفع افسردگی و خستگی. 5. کارایی سیستم ایمنی بدن را افزایش می دهد. 6. دارای اثرات ضد التهابی و زدودن سموم. 7. کمک به ترمیم بافت ها. 8. تصفیه ریه ها. 9. تخلیه ی گلو درد. 10. تقویت چشم ها و درمان آب مروارید. 11. کمک به درمان روماتیسم، نقرس، مشکلات معده و بیماری های ویروسی. 12. پاکسازی ذهن. 13.پاک کردن مراکز انرژی بدن اثیری (روحانی). 14. نماد سخاوت، صداقت و محبت. 15. در جادو و طلسم عشق و محبت استفاده می شود. 16. حرز عظیمی در برابر حوادث و بلایاست. 17. جهت گشایش امور و رفع مشکلات بسیار کاربرد دارد.

 

سنگ فیروزه در فنگشویی:

فنگشویی

سنگ فیروزه در اغلب مواقع برای عنصر چوب به کار برده می شود. نکته مهم: فیروزه، سنگ حساسی است و اگر چربی یا آفتاب مداوم به سنگ بتابد؛ باعث مردن سنگ می شود. برای پاکسازی و شارژ این سنگ حتما دقت کنید.        

سلب مسئولیت: این راه‌حل‌ها، رویکردها و تکنیک‌ها جایگزین مراقبت‌های پزشکی یا درمان حرفه‌ای نیستند. بنابراین نباید برای درمان هیچ بیماری بدون مشورت قبلی با پزشک متخصص واجد شرایط استفاده شوند. برای اطلاع بیشتر، لطفا مرامنامه هنرکده فردوس را مطالعه کنید.

فیلتر قیمت
‫فیلتر قیمت - اسلایدر
100002000000
جنس سنگ:
جنس سنگ:
خواص
خواص
عنصر:
عنصر:
رنگ:
رنگ:
اطلاعات کاربری شما:
تاریخ تولد:
ثبت نشده
کوانامبر محاسبه نشده
شارژ باقیمانده: اتمام شارژ!
حساب کاربری:
اعلانات برای شما:

پیام تستی

سلام مشتری عزیز

اعلان جدید 3

متن اعلان 3

اعلان 2

متن اعلان 2

اعلان 1

متن اعلان 1

“هنرکده فردوس” یک فروشگاه اینترنتی متمرکز بر فروش سنگ‌های نیمه قیمتی، زیورآلات و بدلیجات است. این فروشگاه با بیش از هشت سال سابقه در ارائه محصولات با کیفیت و خدمات مطمئن به مشتریان، به یکی از پرطرفدارترین فروشگاه‌های این حوزه در کشور تبدیل شده است.

تیم “هنرکده فردوس” همواره در تلاش است تا با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های جدید، خدمات بهتری در حوزه استفاده درست از سنگ‌های ارزشمند به عنوان زیورآلات ارائه نماید و در این راستا از اصول فنگشویی نیز استفاده می‌کند تا بهترین بازدهی را در استفاده از محصولات سایت، نصیب مشتریان عزیز خود نماید.

از شما درخواست داریم تا مرامنامه هنرکده فردوس را نیز مطالعه کنید چرا که مطالب مهمی در ارتباط با موضوع خواص سنگ‌ها عنوان شده است که لازم است قبل از استفاده از محصولات سایت از آن آگاه باشید.

تماس با مدیر هنرکده فردوس: