***خریدی مطمئن در فروشگاه اینترنتی هنرکده فردوس*** اولین فروشگاه تخصصی سنگ و بدلیجات با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت هنرکده فردوس یعنی هنر تداعی زیبایی‌های بهشت در سنگ‌های درخشان

سنگ لاجورد (lapis lazuli)

سنگ لاجورد از کلمه لاتین Lapis به معنی سنگ و از کلمه فارسی Lazhward به معنی آبی گرفته شده است. معنی رنگ لاجورد نیز در چندین زبان از جمله اسپانیایی و پرتغالی استفاده می شد. لاجورد در معادن “سرِ سنگ” در ایالت شورتوگای افغانستان استخراج شد و در بیرهانای هند یافت شد، که قدیمی‌ترین مکان تمدن دره سِند است که به 7570 سال قبل از میلاد مسیح برمی‌گردد و از آن زمان در جوامع، ارزشمند تلقی می‌شود. این سنگ به عنوان یکی از قدیمی‌ترین سنگ‌های قیمتی مات در تاریخ شناخته شد که بیش از 6500 سال قدمت دارند. برخی از محققان کتاب مقدس معتقدند که معنای معنوی لاجورد از عهد عتیق به “یاقوت کبود” اشاره دارد که نشان دهنده لاجورد است.

ترکیبات سنگ:

لاجورد ترکیبی از نوع سنگی از کلسیت، دیوپساید، لازوریت، پیریت و غیره است. این سنگ نیمه قیمتی به دلیل ظاهر عرفانی و انرژی‌های جذابش در طول قرن‌ها بسیار محبوب بوده است. معمولا توسط شفا دهندگان ایمان استفاده می شود زیرا آنها معنی لاجورد را در طول قرن ها هدف عمیق تری می دانستند. آنها تأثیر آرام بخش خود را ثابت کردند که حقیقت را آشکار می کند و حواس شما را تقویت می کند.

سنگ لاجورد
لاجورد

استفاده از سنگ در منزل:

این نوع کریستال های لاجورد برش خورده و صیقلی دارای رنگ و درخشندگی بالایی هستند که برای دکوراسیون خانه به ویژه در اتاق خواب ها برای ارتقای سلامت کلی استفاده می شود. همچنین ممکن است با نگه داشتن آن در کف دست خود برای دور شدن از انرژی های منفی ناشی از یک روز بد استفاده شود. معمولاً چوب لاجورد به صورت کریستال نوک تیز بریده می شود تا به راحتی آن را حمل کرده و با یک دست نگه دارید.

با چاکرای چشم سوم مرتبط است. به عنوان چشم ذهن یا چشم درونی شناخته می شود که با آگاهی ذهن مرتبط است و درک فراتر از دید عادی را ارائه می دهد. در مغز و قسمت بالای بینی قرار دارد و هدف آن دیدن دنیای درونی و بیرونی است. به عنوان چاکرای ششم، دانش، خرد، شهود، بصیرت، خرد و خودآگاهی به خوبی برانگیخته می شود. وقتی سنگ بتواند چاکرای چشم سوم شما را بیدار کند، توانایی روانی شما باز می شود و می توانید بیشتر را ببینید. اگر نیاز دارید زندگی خود را سازماندهی کنید و بر آنچه می خواهید انجام دهید یا تبدیل شوید تمرکز کنید، این سنگ دارای این چاکرای چشم سوم است که به شما در آنچه می خواهید و با طرز فکرتان کمک می کند.

جواهرات لاجورد خام معمولاً برای تمرین یوگا استفاده می شود. در حین ورزش باعث تقویت ذهن و بدن می شود. چاکرای درونی را فعال می کند که به شما آرامش، خرد، حقیقت و همه اشکال ارتباط عمیق می دهد. این ذهن، بدن و روح شما را آرام می کند و به درون خود متصل می شود و چاکرای چشم سوم شما را برای افزایش توانایی روانی شما باز می کند.

خواص سنگ لاجورد:

خواص سنگ لاجورد
1. تعادل در چاکرای پنجم و ششم
2. سنگ آرامش بخش و جلوگیری از حملات روانی
3. الهام بخش
4. افزایش اعتماد به نفس
5. تقویت سیستم ایمنی بدن
6. کمک به درک عواطف و احساسات دیگران

گردنبند سنگ لاجورد

7. غلبه بر بینوایی و سرگیجه
8. بهبود سیستم تنفسی و عصبی گلو
9. تنظیم تیروئید
10. بالا بردن درک و روشنی و شهود
11.باعث افزایش اراده می‌شود
12. اکسیری قدرتمند برای بدن اتری و معنوی
13. برای بهبود علائم بی خوابی مفید است
14. اثری ضدعفونی کننده و باکتری کش دارد

فنگشویی با سنگ لاجورد

در عناصر پنجگانه فنگشویی، این سنگ مربوط به عنصر آب است. همچنین باعث تقویت عنصر چوب می‌شود. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با فنگشویی و اصول آن به این مطلب مراجعه نمایید.

فنگشویی

برخی از محصولات ساخته شده با سنگ لاجورد:

آویز درمانگر سنگ کریستال کوارتز (gbqr016)
مهم‌ترین خواص: بهترین درمانگر
0 تومن
35,000 تومان250,000 تومان
دستبند منظومه شمسی هفت چاکرا (dbmsh004)
مهم‌ترین خواص: تعادل چاکراها
0 تومن
420,000 تومان
دستبند دانه رودراکشا 7 میل (dbrod003)
مهم‌ترین خواص: افزایش انرژی مثبت
0 تومن
85,000 تومان
دستبند دانه رودراکشا 6 میل (dbrod002)
مهم‌ترین خواص: افزایش انرژی مثبت
0 تومن
85,000 تومان
آویز سنگ کریستال کوارتز قلبی (gbqr015)
مهم‌ترین خواص: بهترین درمانگر
200,000 تومن
200,000 تومان
شارژ برای محاسبه کوانامبر
0 تومن
10,000 تومان2,000,000 تومان
پلاک سنگ کوارتز صورتی (gbqrp021)
مهم‌ترین خواص: جاذبه عشق, سلامت خون, سنگ عشق
0 تومن
170,000 تومان200,000 تومان
پلاک سنگ چشم ببر (gbet017)
مهم‌ترین خواص: افزایش ایده های خلاق, افزایش رزق و روزی
0 تومن
170,000 تومان200,000 تومان
شاغول (پاندول) هندی (pahe001)
280,000 تومن
280,000 تومان
دستبند سنگ آنجلیت (dbang001)
0 تومن
250,000 تومان
فیلتر قیمت
‫فیلتر قیمت - اسلایدر
100002000000
جنس سنگ:
جنس سنگ:
خواص
خواص
عنصر:
عنصر:
رنگ:
رنگ:
اطلاعات کاربری شما:
تاریخ تولد:
ثبت نشده
کوانامبر محاسبه نشده
شارژ باقیمانده: اتمام شارژ!
حساب کاربری:
اعلانات برای شما:
هیچ داده‌ای یافت نشد

“هنرکده فردوس” یک فروشگاه اینترنتی متمرکز بر فروش سنگ‌های نیمه قیمتی، زیورآلات و بدلیجات است. این فروشگاه با بیش از هشت سال سابقه در ارائه محصولات با کیفیت و خدمات مطمئن به مشتریان، به یکی از پرطرفدارترین فروشگاه‌های این حوزه در کشور تبدیل شده است.

تیم “هنرکده فردوس” همواره در تلاش است تا با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های جدید، خدمات بهتری در حوزه استفاده درست از سنگ‌های ارزشمند به عنوان زیورآلات ارائه نماید و در این راستا از اصول فنگشویی نیز استفاده می‌کند تا بهترین بازدهی را در استفاده از محصولات سایت، نصیب مشتریان عزیز خود نماید.

از شما درخواست داریم تا مرامنامه هنرکده فردوس را نیز مطالعه کنید چرا که مطالب مهمی در ارتباط با موضوع خواص سنگ‌ها عنوان شده است که لازم است قبل از استفاده از محصولات سایت از آن آگاه باشید.

تماس با مدیر هنرکده فردوس: