***خریدی مطمئن در فروشگاه اینترنتی هنرکده فردوس*** اولین فروشگاه تخصصی سنگ و بدلیجات با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت هنرکده فردوس یعنی هنر تداعی زیبایی‌های بهشت در سنگ‌های درخشان

سنگ اونیکس – Onyx (عقیق سیاه – Black Agate)

سنگ اونیکس یا عقیق سیاه از کلمه یونانی Onyx به معنی ناخن گرفته شده است.

عقیق سیاه، رنگ تیره‌ای دارد. این سنگ شبیه کلسدونی سیاه است. این سنگ یکی از نخستین سنگ‌های زمینی است. در یونان قدیم، تقریبا همه رنگ‌های کلسدونی، از سفید ناخنی تا سیاه و رنگ‌های حد واسط آن را اونیکس می‌نامیدند.

عقیق سیاه، در برزیل،‌ ماداگاسکار و هند یافت می‌شود.

ویژگی‌های شیمیایی:

رده‌بندی: اکسید

فرمول:‌ SiO2

ترکیب: همراه با ادخال‌های Fe, Al, Mg, Ca, Ni, Cr

ویژگی‌های فیزیکی:

رنگ: سیاه

سختی: 6.5-7

وزن مخصوص: 2.60

سنگ اونیکس یا عقیق سیاه
سنگ‌های اونیکس

خواص عقیق سیاه:

سنگ اونیکس به همراه سنگ کریستال می‌تواند ما را در برابر امواج منفی حمایت کند. این سنگ هنگام هجوم احساسات مؤثر واقع می‌شود. همچنین به حل موانع درونی و رسیدن به آگاهی‌های تازه و آمدن آن‌ها به ذهن کمک می کند. عقیق سیاه تمرکز را زیاد می‌کند، عملکرد روده‌ها را آسان می‌کند، دارای عمل تقویت‌کنندگی بر روی استخوان‌ها، ستون مهره‌ها و قسمت پشت بدن و کمر می‌باشد.

در فنگشویی، سنگ اونیکس مربوط به عنصر آب می باشد.

مشاهده تعدادی از محصولات ساخته شده با سنگ اونیکس (عقیق سیاه):

هیچ داده ای یافت نشد
فیلتر قیمت
‫فیلتر قیمت - اسلایدر
100002000000
جنس سنگ:
جنس سنگ:
خواص
خواص
عنصر:
عنصر:
رنگ:
رنگ:
اطلاعات کاربری شما:
تاریخ تولد:
ثبت نشده
کوانامبر محاسبه نشده
شارژ باقیمانده: اتمام شارژ!
حساب کاربری:
اعلانات برای شما:

پیام تستی

سلام مشتری عزیز

اعلان جدید 3

متن اعلان 3

اعلان 2

متن اعلان 2

اعلان 1

متن اعلان 1

“هنرکده فردوس” یک فروشگاه اینترنتی متمرکز بر فروش سنگ‌های نیمه قیمتی، زیورآلات و بدلیجات است. این فروشگاه با بیش از هشت سال سابقه در ارائه محصولات با کیفیت و خدمات مطمئن به مشتریان، به یکی از پرطرفدارترین فروشگاه‌های این حوزه در کشور تبدیل شده است.

تیم “هنرکده فردوس” همواره در تلاش است تا با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های جدید، خدمات بهتری در حوزه استفاده درست از سنگ‌های ارزشمند به عنوان زیورآلات ارائه نماید و در این راستا از اصول فنگشویی نیز استفاده می‌کند تا بهترین بازدهی را در استفاده از محصولات سایت، نصیب مشتریان عزیز خود نماید.

از شما درخواست داریم تا مرامنامه هنرکده فردوس را نیز مطالعه کنید چرا که مطالب مهمی در ارتباط با موضوع خواص سنگ‌ها عنوان شده است که لازم است قبل از استفاده از محصولات سایت از آن آگاه باشید.

تماس با مدیر هنرکده فردوس: