***خریدی مطمئن در فروشگاه اینترنتی هنرکده فردوس*** اولین فروشگاه تخصصی سنگ و بدلیجات با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت هنرکده فردوس یعنی هنر تداعی زیبایی‌های بهشت در سنگ‌های درخشان

مرامنامه هنرکده فردوس

در سایت هنرکده فردوس، مطالب زیادی در رابطه با خواص درمانی، انرژیک، تاثیرات بر پیرامون، جادویی و به طور کلی خواص فراماده‌ای سنگ‌ها و محصولات مرتبط گفته شده است. لازم است بدانید که تاکنون هیچ موضوع فراماده‌ای در دنیا از طریق علمی به اثبات نرسیده است و هرچه هست بر اساس تفکرات، تجربیات و شهود بوده است. در مورد تاثیرات و خواص سنگ‌ها نیز هیچ سندی دال بر صحت آن‌ها وجود ندارد، لذا به هیچ وجه نمی‌توان با اطمینان از تاثیر هیچ یک از این محصولات صحبت کرد.

مخصوصا در موارد مربوط به خواص درمانی که برای برخی از سنگ‌ها و محصولات ذکر شده است، لازم است بدانید که این مطالب معمولا مربوط به قرن‌ها قبل می‌باشند و امروزه به هیچ عنوان نمی‌توان به این مطالب اکتفا کرد. حتی بعضا دیده می‌شود که افراد به دلیل اعتقاد به اینگونه مطالب، زمان طلایی درمان (توسط پزشکی مدرن) را از دست می‌دهند و این باعث تشدید بیماریشان می‌گردد.

در رابطه با فنگشویی و موضوعات مشابه نیز باید توجه داشت که اینگونه موضوعات هیچ روش‌مندی علمی ندارند و به هیچ وجه قابل استناد نمی‌باشند. همچنین دچار تحریفات فراوانی از گذشته تاکنون گردیده‌اند و بازیچه دست کلاهبرداران در طول تاریخ شده‌اند.

سلب مسئولیت: هر آنچه در وب‌سایت هنرکده فردوس آمده است بر اساس مطالعات کارشناسان این وب‌سایت می‌باشد و صحت یا عدم صحت آن‌ها بر عهده نویسندگان کتاب‌ها و مقالات مربوطه می‌باشد و هنرکده فردوس هیچ گونه مسئولیتی در قبال درستی یا نادرستی مطالب مطرح شده ندارد. لذا مسئولیت استفاده از محصولات وب‌سایت هنرکده فردوس و ایجاد مشکلات احتمالی مختلف ناشی از استفاده از محصولات سایت، کاملا بر عهده مشتری می‌باشد.

فیلتر قیمت
‫فیلتر قیمت - اسلایدر
100002000000
جنس سنگ:
جنس سنگ:
خواص
خواص
عنصر:
عنصر:
رنگ:
رنگ:
اطلاعات کاربری شما:
تاریخ تولد:
ثبت نشده
کوانامبر محاسبه نشده
شارژ باقیمانده: اتمام شارژ!
حساب کاربری:
اعلانات برای شما:

پیام تستی

سلام مشتری عزیز

اعلان جدید 3

متن اعلان 3

اعلان 2

متن اعلان 2

اعلان 1

متن اعلان 1

“هنرکده فردوس” یک فروشگاه اینترنتی متمرکز بر فروش سنگ‌های نیمه قیمتی، زیورآلات و بدلیجات است. این فروشگاه با بیش از هشت سال سابقه در ارائه محصولات با کیفیت و خدمات مطمئن به مشتریان، به یکی از پرطرفدارترین فروشگاه‌های این حوزه در کشور تبدیل شده است.

تیم “هنرکده فردوس” همواره در تلاش است تا با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های جدید، خدمات بهتری در حوزه استفاده درست از سنگ‌های ارزشمند به عنوان زیورآلات ارائه نماید و در این راستا از اصول فنگشویی نیز استفاده می‌کند تا بهترین بازدهی را در استفاده از محصولات سایت، نصیب مشتریان عزیز خود نماید.

از شما درخواست داریم تا مرامنامه هنرکده فردوس را نیز مطالعه کنید چرا که مطالب مهمی در ارتباط با موضوع خواص سنگ‌ها عنوان شده است که لازم است قبل از استفاده از محصولات سایت از آن آگاه باشید.

تماس با مدیر هنرکده فردوس: