***خریدی مطمئن در فروشگاه اینترنتی هنرکده فردوس*** اولین فروشگاه تخصصی سنگ و بدلیجات با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت هنرکده فردوس یعنی هنر تداعی زیبایی‌های بهشت در سنگ‌های درخشان

سنگ عقیق خزه‌ای (moss agate)

عقیق خزه‌ای چیست؟

عقیق خزه شکلی از کلسدونی است که در خانواده عقیق قرار دارد. این سنگ نیمه قیمتی است که از دی اکسید سیلیکون ساخته شده است. عقیق خزه دارای مواد معدنی سبز رنگ است که در سراسر آن شبیه خزه است. همچنین سایه های قهوه ای یا مشکی در الگوها دارد. عقیق خزه به معنای نشاط بخشی و آرامش بخش است.

تاریخچه:

از قرن هجدهم، کشاورزان بریتانیایی به این سنگ روی آوردند و معتقد بودند که این سنگ باعث رونق زمین می‌شود. کشاورزان اروپایی سنگ عقیق خزه را از شاخه‌های درختان و از شاخ گاوهای خود آویزان می‌کردند و معتقد بودند که این طلسم خوش شانس، محصول پرباری به همراه خواهد داشت.

سنگ عقیق خزه‌ای
سنگ عقیق خزه ای

ویژگی‌های سنگ عقیق خزه‌ای:

عقیق خزه همیشه به عنوان یک طلسم خوش شانس شناخته می‌شود. هنگامی که در میان گل‌ها قرار می‌گیرند به نظر می‌رسد درخشان تر شکوفا می‌شوند، زمانی که در محل کار نگهداری می‌شوند، به نظر می‌رسد تجارت رونق می‌گیرد، و وقتی با شما حمل می‌شود، انگار که نهرهای فراوانی به سمت شما جاری می‌شود. عقیق خزه‌ای سنگی جادویی است که هر چقدر هم که دور باشید، رنگ‌های آن شما را به طبیعت باز می‌گرداند.

با نزدیک بودن به این سنگ، عطر کاج و نور خورشید را از میان درختان سایه دار و صدای خنک کننده آب که از روی سنگ می‌گذرد را عمیقا استشمام می‌کنید. جای تعجب نیست که عقیق خزه‌ای می‌تواند قلب شما را در یک لحظه التیام بخشد، می تواند به شما کمک کند تا ریشه در دنیای زیر پای خود داشته باشید، و می تواند شما را پاک و آماده برای تغییرات چرخه‌ای که در راه شما قرار می‌دهد حفظ کند. به خواندن ادامه دهید تا در مورد شکوه و عظمت کمیاب عقیق خزه‌ای سبز بیشتر بدانید.

خواص سنگ عقیق خزه ای:

1. جهت کسب ثروت و رونق اقتصادی
     و موفقیت های مالی.
2. عزت نفس را بهبود می‌بخشد.
3. نماد شادی ،ثروت و طول عمر.
4. اعتماد را تقویت می کند.
5. خستگی را تسکین می‌دهد.
6. افزایش قدرت بیان و ارتباطات.

دستبند عقیق خزه ای

یکی از بهترین روش‌های پوشیدن عقیق خزه ای، زیورآلات است. هنگامی که انتخاب می‌کنید از کریستال‌های شفابخش در جواهرات استفاده کنید، شفای فوری را به دنبال دارد زیرا ارتعاشات سنگ می‌تواند مستقیماً به زیر پوست شما نفوذ کند و اتصال سنگ های قیمتی شفابخش به پوست به این معنی است که هیچ چیز مانع از قدرت شفابخشی آنها نمی شود و ارتعاشات می توانند مستقیماً در جایی که بیشتر به آنها نیاز است وارد عمل شوند. پوشیدن دستبند، انگشتر یا گردن بند عقیق خزه تضمین می کند که بدن، ذهن و روح شما به راحتی می توانند این حالات شفابخش را جذب کنند.

فنگشویی با سنگ عقیق خزه‌‌ای:

در عناصر پنجگانه فنگشویی، این سنگ مربوط به عنصر چوب است. همچنین باعث تقویت عنصر آتش می‌شود. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با فنگشویی و اصول آن به این مطلب مراجعه نمایید.

فنگشویی

برخی از محصولات ساخته شده با سنگ عقیق خزه‌ای:

شارژ برای محاسبه کوانامبر
0 تومن
10,000 تومان2,000,000 تومان
پلاک سنگ کوارتز صورتی (gbqrp021)
مهم‌ترین خواص: جاذبه عشق, سلامت خون, سنگ عشق
0 تومن
170,000 تومان200,000 تومان
پلاک سنگ چشم ببر (gbet017)
مهم‌ترین خواص: افزایش ایده های خلاق, افزایش رزق و روزی
0 تومن
170,000 تومان200,000 تومان
شاغول (پاندول) هندی (pahe001)
280,000 تومن
280,000 تومان
دستبند سنگ آنجلیت (dbang001)
0 تومن
250,000 تومان
سنگ تامبلر سیترین (tbrcit001)
مهم‌ترین خواص: افزایش ایده های خلاق, جاذبه ثروت, ایجاد خیر و برکت و روزی سرشار
0 تومن
50,000 تومان350,000 تومان
سنگ تامبلر سیترین (tbrcit003)
مهم‌ترین خواص: افزایش ایده های خلاق, جاذبه ثروت, ایجاد خیر و برکت و روزی سرشار
0 تومن
30,000 تومان210,000 تومان
سنگ تامبلر سیترین (tbrcit002)
مهم‌ترین خواص: افزایش ایده های خلاق, جاذبه ثروت, ایجاد خیر و برکت و روزی سرشار
0 تومن
40,000 تومان280,000 تومان
هفت فرکانس چاکراها
528,000 تومن
528,000 تومان
فرکانس چاکرای ریشه (396 هرتز)
99,000 تومن
99,000 تومان
فیلتر قیمت
‫فیلتر قیمت - اسلایدر
100002000000
جنس سنگ:
جنس سنگ:
خواص
خواص
عنصر:
عنصر:
رنگ:
رنگ:
اطلاعات کاربری شما:
تاریخ تولد:
ثبت نشده
کوانامبر محاسبه نشده
شارژ باقیمانده: اتمام شارژ!
حساب کاربری:
اعلانات برای شما:

پیام تستی

سلام مشتری عزیز

اعلان جدید 3

متن اعلان 3

اعلان 2

متن اعلان 2

اعلان 1

متن اعلان 1

“هنرکده فردوس” یک فروشگاه اینترنتی متمرکز بر فروش سنگ‌های نیمه قیمتی، زیورآلات و بدلیجات است. این فروشگاه با بیش از هشت سال سابقه در ارائه محصولات با کیفیت و خدمات مطمئن به مشتریان، به یکی از پرطرفدارترین فروشگاه‌های این حوزه در کشور تبدیل شده است.

تیم “هنرکده فردوس” همواره در تلاش است تا با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های جدید، خدمات بهتری در حوزه استفاده درست از سنگ‌های ارزشمند به عنوان زیورآلات ارائه نماید و در این راستا از اصول فنگشویی نیز استفاده می‌کند تا بهترین بازدهی را در استفاده از محصولات سایت، نصیب مشتریان عزیز خود نماید.

از شما درخواست داریم تا مرامنامه هنرکده فردوس را نیز مطالعه کنید چرا که مطالب مهمی در ارتباط با موضوع خواص سنگ‌ها عنوان شده است که لازم است قبل از استفاده از محصولات سایت از آن آگاه باشید.

تماس با مدیر هنرکده فردوس: