***خریدی مطمئن در فروشگاه اینترنتی هنرکده فردوس*** اولین فروشگاه تخصصی سنگ و بدلیجات با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت هنرکده فردوس یعنی هنر تداعی زیبایی‌های بهشت در سنگ‌های درخشان

سنگ یاقوت سرخ (red ruby)

سنگ یاقوت سرخ در اروپا در اواخر قرون وسطی، سنگ مورد علاقه کشیشان بوده، به طوریکه آن را بر روی انگشتر می‌گذاشتند و می‌گفتند از بهشت آمده است. پس از الماس، باقوت سرخ سخت ترین کانی محسوب می شود و در سایزهای بالاتر از 5 قیراط، از الماس نیز با ارزش تر است.

رنگ: قرمز (فلز رنگ ساز در یاقوت سرخ، کروندوم است.)

سختی یاقوت سرخ به جهت کریستالوگرافی آن بستگی دارد و در جهات مختلف در حدود عدد 9 متغیر می‌باشد.

ضریب شکست: 1.77-1.76

سیستم کریستالی: هگزاگونال

شفافیت: مات، نیمه شفاف، شفاف

محل پیدایش: کشور برمه

سنگ یاقوت سرخ (red ruby)
دستبند سنگ یاقوت سرخ

خواص سنگ یاقوت سرخ:

سنگ یاقوت سرخ، یک سنگ با خواص درمانی، فنگشویی و چاکرای قوی است. این سنگ به صاحبش نیروهای فراوانی از جمله سلامتی، دانش، ثروت و موفقیت در عشق ارائه می‌دهد. درمانی بودن این سنگ به عنوان یک کریستال دارای ارتباط با سیستم انرژی بدن انسان، به آن امکان می‌دهد تا به تعادل فیزیکی و روحی کمک کند. به علاوه، سنگ یاقوت سرخ، درمان برخی از بیماری‌های روحی و جسمی را تسهیل می‌کند و به رفع استرس، افزایش انرژی و بهبود خواب کمک می‌کند.

با توجه به خصوصیات فنگشویی، سنگ یاقوت سرخ به عنوان یک ابزار قدرتمند در ارتقای ارتباط با خود و با دیگران استفاده می‌شود. این سنگ می‌تواند به صاحبش کمک کند تا خودباوری و اعتماد به نفس خود را تقویت کند و به ارتباطات عمیقتر با اطرافیان و روابط عاطفی پایدارتر دست یابد. همچنین، سنگ یاقوت سرخ به عنوان یک سنگ قوی در ایجاد تمرکز و تمرینات مدیتیشن استفاده می‌شود، که به دستیابی به آرامش ذهنی و روحی کمک می‌کند و همچنین برای تقویت قدرت تمرکز و هدفگذاری در زندگی مفید است

فیلتر قیمت
‫فیلتر قیمت - اسلایدر
100002000000
جنس سنگ:
جنس سنگ:
خواص
خواص
عنصر:
عنصر:
رنگ:
رنگ:
اطلاعات کاربری شما:
تاریخ تولد:
ثبت نشده
کوانامبر محاسبه نشده
شارژ باقیمانده: اتمام شارژ!
حساب کاربری:
اعلانات برای شما:
هیچ داده‌ای یافت نشد

“هنرکده فردوس” یک فروشگاه اینترنتی متمرکز بر فروش سنگ‌های نیمه قیمتی، زیورآلات و بدلیجات است. این فروشگاه با بیش از هشت سال سابقه در ارائه محصولات با کیفیت و خدمات مطمئن به مشتریان، به یکی از پرطرفدارترین فروشگاه‌های این حوزه در کشور تبدیل شده است.

تیم “هنرکده فردوس” همواره در تلاش است تا با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های جدید، خدمات بهتری در حوزه استفاده درست از سنگ‌های ارزشمند به عنوان زیورآلات ارائه نماید و در این راستا از اصول فنگشویی نیز استفاده می‌کند تا بهترین بازدهی را در استفاده از محصولات سایت، نصیب مشتریان عزیز خود نماید.

از شما درخواست داریم تا مرامنامه هنرکده فردوس را نیز مطالعه کنید چرا که مطالب مهمی در ارتباط با موضوع خواص سنگ‌ها عنوان شده است که لازم است قبل از استفاده از محصولات سایت از آن آگاه باشید.

تماس با مدیر هنرکده فردوس: